| Totale lengte | 78.9 in 2005 mm |
| Lengte | 72 in 1829 mm |
| Breedte | 5.9 in 150 mm |
| Hoogte | 34.1 in 865 mm |
| Tanddikte | 3 in 75 mm |
| Hefvermogen | 6613.9 lb 3000 kg |
| Gewicht | 423.5 lb 192.1 kg |
| Tandconfiguratie | Zwenkend/Niet-zwenkend Zwenkend/Niet-zwenkend |
Tanden voor bouwmateriaalvorken 1829 mm (72 in)
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Totale lengte
- 78.9 in
- 2005 mm
- Lengte
- 72 in
- 1829 mm
- Breedte
- 5.9 in
- 150 mm
Productspecificaties voor 1829 mm (72 in)
Vergelijk 1829 mm (72 in) met vaak vergeleken producten.
Accessoires voor vorken
1829 mm (72 in)
Geselecteerd
- Totale lengte
- 78.9 in
- 2005 mm
- Lengte
- 72 in
- 1829 mm
- Breedte
- 5.9 in
- 150 mm
Accessoires voor vorken
1524 mm (60 in)
- Totale lengte
- 66.9 in
- 1700 mm
- Lengte
- 60 in
- 1524 mm
- Breedte
- 5.9 in
- 150 mm
Accessoires voor vorken
1829 mm (72 in) - links
- Totale lengte
- 78.5 in
- 1994 mm
- Lengte
- 72 in
- 1829 mm
- Breedte
- 5.9 in
- 150 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts