Overzicht
Extra vorktanden maken de houtvorkdragers veelzijdiger en bieden verschillende stijlen en lengten om aan uw behoeften te voldoen.
Belangrijke specificaties
Extra vorktanden maken de houtvorkdragers veelzijdiger en bieden verschillende stijlen en lengten om aan uw behoeften te voldoen.
Weergave 1-6 van 4
| Totale lengte | 103.5 in 2008 mm |
| Lengte | 96 in 1829 mm |
| Breedte | 7.1 in 150 mm |
| Hoogte | 40 in 1016 mm |
| Tanddikte | 3 in 65 mm |
| Hefvermogen | 8558.3 lb 4400 kg |
| Gewicht | 718.7 lb 204 kg |
| Tandconfiguratie | Niet zwenkend, niet zwevend Niet zwenkend, niet zwevend |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts