| Bladbreedte | 104.2 in 2646 mm |
| Breedte - onder maximale hoek | 90.7 in 2304 mm |
| Maximale bladhoek - rechts/links van het midden | 30° 30° |
| Kantelhoekbereik +/- | ±10 graden ±10 graden |
| Bladhoogte | 28.2 in 716 mm |
| Totale hoogte | 34.6 in 878 mm |
| Lengte | 40.5 in 1028 mm |
| Gewicht | 1205.9 lb 547 kg |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Vereiste hydrauliek | Standaard stroom met 14-pens elektra Standaard stroom met 14-pens elektra |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 42-86 L/min (11-23 gpm) 42-86 L/min (11-23 gpm) |
| Optimale hydraulische druk | 145-235 bar (2100-3400 psi) 145-235 bar (2100-3400 psi) |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
Dozerbladen 2646 mm (104 inch), Smart
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Bladbreedte
- 104.2 in
- 2646 mm
- Breedte - onder maximale hoek
- 90.7 in
- 2304 mm
- Maximale bladhoek - rechts/links van het midden
- 30°
- 30°
Kenmerken in één oogopslag
- indicator bovenaan links: inclinatie machine
- indicator bovenaan rechts: nivellering machine
- indicator onderaan links: nivellering blad
Groen gemarkeerd:
Als de assistentie-indicatoren groen oplichten, zijn deze assistentiefuncties ingeschakeld. Als de indicatoren grijs zijn of niet zijn geselecteerd, zijn de assistentiefuncties uitgeschakeld.
- Beide lichten aan: geeft aan dat de eenheid door de machine wordt bediend.
- Alleen blauw licht (links): geeft aan dat de eenheid door het uitrustingsstuk wordt bediend.
- Alleen groen licht (rechts): geeft aan dat de eenheid door het uitrustingsstuk wordt bediend en dat assistentie actief is.
Twee lichten op het uitrustingsstuk zijn zichtbaar voor de machinist en tonen de werkingsmodus van de combinatie machine/uitrustingsstuk.
- HELLING BEWAREN
- TERUG NAAR BEWAARDE HELLING
- SPIEGELEN
- RESETTEN
De assistentiefunctie op slimme dozerbladen zorgt ervoor dat met minder doorgangen een vlakkere helling kan worden gerealiseerd waardoor het kenmerkende wasbordeffect van gewone schranklader (SSL) en compacte rupslader (CTL) uitrustingsstukken voor dozers wordt verminderd. Terwijl de machinist de controle behoudt, werken blad en machine samen om de vlakheid te behouden via feedback op het scherm zodat materiaal op de gewenste inclinatie kan worden opgebouwd of uitgesneden.
Assistentie biedt ook extra geheugenfuncties voor de bladhelling:Productspecificaties voor 2646 mm (104 inch), Smart
Vergelijk 2646 mm (104 inch), Smart met vaak vergeleken producten.
- Bladbreedte
- 104.2 in
- 2646 mm
- Breedte - onder maximale hoek
- 90.7 in
- 2304 mm
- Maximale bladhoek - rechts/links van het midden
- 30°
- 30°
- Bladbreedte
- 92 in
- 2337 mm
- Breedte - onder maximale hoek
- 80.7 in
- 2049 mm
- Maximale bladhoek - rechts/links van het midden
- 30°
- 30°
- Bladbreedte
- 92 in
- 2337 mm
- Breedte - onder maximale hoek
- 80.7 in
- 2049 mm
- Maximale bladhoek - rechts/links van het midden
- 30°
- 30°
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts