| Breedte | 47.2 in 1200 mm |
| Capaciteit | 12.7 ft³ 360 L |
| Gewicht | 1036.2 lb 470 kg |
| Dikte van basisrand | 1 in 25 mm |
| Dikte van mes | 1 in 25 mm |
| Tandradius | 43.3 in 1099 mm |
| Vereiste hydrauliek | 1e extra 1e extra |
| Type interface | Vastgepend (penkoppeling) Vastgepend (penkoppeling) |
Kantelbare slotenbakken 1200 mm (47 in)
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 47.2 in
- 1200 mm
- Capaciteit
- 12.7 ft³
- 360 L
- Gewicht
- 1036.2 lb
- 470 kg
Overzicht
Voor het reinigen van sloten, werkzaamheden op hellingen, nivellering en andere afwerktoepassingen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1200 mm (47 in)
Vergelijk 1200 mm (47 in) met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - graaf-laadmachine achter
1200 mm (47 in)
Geselecteerd
- Breedte
- 47.2 in
- 1200 mm
- Capaciteit
- 12.7 ft³
- 360 L
- Gewicht
- 1036.2 lb
- 470 kg
Laadbakken - graaf-laadmachine achter
1500 mm (59 in)
- Breedte
- 59.1 in
- 1500 mm
- Capaciteit
- 16.2 ft³
- 460 L
- Gewicht
- 1190.5 lb
- 540 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts