| Breedte | 47.2 in 1200 mm |
| Capaciteit | 12.7 ft³ 360 L |
| Gewicht | 1045 lb 474 kg |
| Dikte van basisrand | 1 in 25 mm |
| Dikte van mes | 1 in 25 mm |
| Tandradius | 42.6 in 1081 mm |
| Vereiste hydrauliek | 2e extra 2e extra |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
Kantelbare slotenbakken - Minigraafmachine 1200 mm (47 in), 360 L (12.7 ft³), vastgepend, 50 mm (2 in)
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 47.2 in
- 1200 mm
- Capaciteit
- 12.7 ft³
- 360 L
- Gewicht
- 1045 lb
- 474 kg
Overzicht
Voor het reinigen van sloten, werkzaamheden op hellingen, nivellering en andere afwerktoepassingen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1200 mm (47 in), 360 L (12.7 ft³), vastgepend, 50 mm (2 in)
Vergelijk 1200 mm (47 in), 360 L (12.7 ft³), vastgepend, 50 mm (2 in) met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - graafmachine
1200 mm (47 in), 360 L (12.7 ft³), vastgepend, 50 mm (2 in)
Geselecteerd
- Breedte
- 47.2 in
- 1200 mm
- Capaciteit
- 12.7 ft³
- 360 L
- Gewicht
- 1045 lb
- 474 kg
Laadbakken - graafmachine
1200 mm (47 in), 360 L (12.7 ft³), vastgepend (penkoppeling), 60 mm (2.4 in)
- Breedte
- 47.2 in
- 1200 mm
- Capaciteit
- 12.7 ft³
- 360 L
- Gewicht
- 1086.9 lb
- 493 kg
Laadbakken - graafmachine
1500 mm (60 in), 460 L (16.2 ft³), vastgepend (penkoppeling), 60 mm (2.4 in)
- Breedte
- 60 in
- 1500 mm
- Capaciteit
- 16.2 ft³
- 460 L
- Gewicht
- 1239 lb
- 562 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Bekijk actuele aanbiedingen voor 1200 mm (47 in), 360 L (12.7 ft³), vastgepend, 50 mm (2 in)
Meer aanbiedingen bekijken