| Breedte | 47.2 in 1200 mm |
| Capaciteit | 12.7 ft³ 360 L |
| Gewicht | 1086.9 lb 493 kg |
| Dikte van basisrand | 1 in 25 mm |
| Dikte van mes | 1 in 25 mm |
| Tandradius | 43.8 in 1112 mm |
| Vereiste hydrauliek | 1e extra 1e extra |
| Type interface | Vastgepend (penkoppeling) Vastgepend (penkoppeling) |
Kantelbare slotenbakken - Minigraafmachine 1200 mm (47 in), 360 L (12.7 ft³), vastgepend (penkoppeling), 60 mm (2.4 in)
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 47.2 in
- 1200 mm
- Capaciteit
- 12.7 ft³
- 360 L
- Gewicht
- 1086.9 lb
- 493 kg
Overzicht
Voor het reinigen van sloten, werkzaamheden op hellingen, nivellering en andere afwerktoepassingen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1200 mm (47 in), 360 L (12.7 ft³), vastgepend (penkoppeling), 60 mm (2.4 in)
Vergelijk 1200 mm (47 in), 360 L (12.7 ft³), vastgepend (penkoppeling), 60 mm (2.4 in) met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - graafmachine
1200 mm (47 in), 360 L (12.7 ft³), vastgepend (penkoppeling), 60 mm (2.4 in)
Geselecteerd
- Breedte
- 47.2 in
- 1200 mm
- Capaciteit
- 12.7 ft³
- 360 L
- Gewicht
- 1086.9 lb
- 493 kg
Laadbakken - graafmachine
1200 mm (47")
- Breedte
- 47.2 in
- 1200 mm
- Capaciteit
- 5.6 ft³
- 158.6 L
- Gewicht
- 357.8 lb
- 162.3 kg
Laadbakken - graafmachine
1200 mm (47 in), 360 L (12.7 ft³), vastgepend, 50 mm (2 in)
- Breedte
- 47.2 in
- 1200 mm
- Capaciteit
- 12.7 ft³
- 360 L
- Gewicht
- 1045 lb
- 474 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Bekijk actuele aanbiedingen voor 1200 mm (47 in), 360 L (12.7 ft³), vastgepend (penkoppeling), 60 mm (2.4 in)
Meer aanbiedingen bekijken