| Breedte | 60 in 1500 mm |
| Capaciteit | 16.2 ft³ 460 L |
| Gewicht | 1239 lb 562 kg |
| Dikte van basisrand | 1 in 25 mm |
| Dikte van mes | 1 in 25 mm |
| Tandradius | 43.8 in 1112 mm |
| Vereiste hydrauliek | 1e extra 1e extra |
| Type interface | Vastgepend (penkoppeling) Vastgepend (penkoppeling) |
Kantelbare slotenbakken - Minigraafmachine 1500 mm (60 in), 460 L (16.2 ft³), vastgepend (penkoppeling), 60 mm (2.4 in)
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 60 in
- 1500 mm
- Capaciteit
- 16.2 ft³
- 460 L
- Gewicht
- 1239 lb
- 562 kg
Overzicht
Voor het reinigen van sloten, werkzaamheden op hellingen, nivellering en andere afwerktoepassingen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1500 mm (60 in), 460 L (16.2 ft³), vastgepend (penkoppeling), 60 mm (2.4 in)
Vergelijk 1500 mm (60 in), 460 L (16.2 ft³), vastgepend (penkoppeling), 60 mm (2.4 in) met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - graafmachine
1500 mm (60 in), 460 L (16.2 ft³), vastgepend (penkoppeling), 60 mm (2.4 in)
Geselecteerd
- Breedte
- 60 in
- 1500 mm
- Capaciteit
- 16.2 ft³
- 460 L
- Gewicht
- 1239 lb
- 562 kg
Laadbakken - graafmachine
1200 mm (47 in), 360 L (12.7 ft³), vastgepend, 50 mm (2 in)
- Breedte
- 47.2 in
- 1200 mm
- Capaciteit
- 12.7 ft³
- 360 L
- Gewicht
- 1045 lb
- 474 kg
Laadbakken - graafmachine
1520 mm (60 in), 460 L (16.2 ft³), vastgepend (penkoppeling), 50 mm (2 in)
- Breedte
- 60 in
- 1520 mm
- Capaciteit
- 16.2 ft³
- 460 L
- Gewicht
- 1201.5 lb
- 545 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Bekijk actuele aanbiedingen voor 1500 mm (60 in), 460 L (16.2 ft³), vastgepend (penkoppeling), 60 mm (2.4 in)
Meer aanbiedingen bekijken