| Breedte | 92 in 2350 mm |
| Gewicht | 1391.1 lb 631 kg |
| Hoogte - grijpers gesloten | 32.8 in 833 mm |
| Lengte | 35.7 in 906 mm |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Bedrijfsdruk | 3335.9 psi 23000 kPa |
| Kaakopening | 39.1 in 992 mm |
Industriële grijperbakken 2350 mm (92 in), aanboutbaar mes
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 92 in
- 2350 mm
- Gewicht
- 1391.1 lb
- 631 kg
- Hoogte - grijpers gesloten
- 32.8 in
- 833 mm
Overzicht
Ontworpen voor het verwerken van een uiteenlopende reeks materialen onder diverse bedrijfsomstandigheden.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 2350 mm (92 in), aanboutbaar mes
Vergelijk 2350 mm (92 in), aanboutbaar mes met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Schranklader
2350 mm (92 in), aanboutbaar mes
Geselecteerd
- Breedte
- 92 in
- 2350 mm
- Gewicht
- 1391.1 lb
- 631 kg
- Hoogte - grijpers gesloten
- 32.8 in
- 833 mm
Laadbakken - Schranklader
2198 mm (86 in), aanboutbaar mes
- Breedte
- 86 in
- 2198 mm
- Gewicht
- 1347 lb
- 611 kg
- Hoogte - grijpers gesloten
- 32.8 in
- 833 mm
Laadbakken - Schranklader
1730 mm (68 inch) met aanboutbaar mes
- Breedte
- 68.1 in
- 1730 mm
- Gewicht
- 1111.1 lb
- 504 kg
- Hoogte - grijpers gesloten
- 20.7 in
- 525 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts