| Breedte | 92 in 2368 mm |
| Gewicht | 1360.3 lb 617 kg |
| Totale hoogte | 30.6 in 776 mm |
| Totale lengte | 43.9 in 1115 mm |
| Dikte van zijwand | 0.5 in 12 mm |
| Tandafstand | 2.9 in 73 mm |
| Tanddikte | 0.4 in 10 mm |
| Aantal tanden | 29 29 |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
| Vereiste hydrauliek | Standaard stroom zonder elektra Standaard stroom zonder elektra |
| Kaakopening | 38.4 in 976 mm |
Puingrijperbakken 2368 mm (92 in) plaattandstijl
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 92 in
- 2368 mm
- Gewicht
- 1360.3 lb
- 617 kg
- Totale hoogte
- 30.6 in
- 776 mm
Overzicht
Ideaal voor het zeven van stenen, takken en ander ongewenst afval op het werkterrein met de mogelijkheid grotere voorwerpen te vervoeren voor verwijdering.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 2368 mm (92 in) plaattandstijl
Vergelijk 2368 mm (92 in) plaattandstijl met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Schranklader
2368 mm (92 in) plaattandstijl
Geselecteerd
- Breedte
- 92 in
- 2368 mm
- Gewicht
- 1360.3 lb
- 617 kg
- Totale hoogte
- 30.6 in
- 776 mm
Laadbakken - Schranklader
2201 mm (86 in) - Plaattandstijl
- Breedte
- 86 in
- 2201 mm
- Gewicht
- 1302.9 lb
- 591 kg
- Totale hoogte
- 30.6 in
- 776 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts