| Bedrijfsgewicht - met gereedschap | 326.3 lb 148 kg |
| Energieklasse | 272.9 ft·lbf 370 J |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 3-4 ton Minigraafmachines van 3-4 ton |
| Asdiameter gereedschap | 2.1 in 53 mm |
| Slagfrequentie | 600-1100 bpm 600-1100 bpm |
| Minimale bedrijfsdruk | 1491.9 psi 10286 kPa |
| Minimaal gewicht van houder | 6613.9 lb 3000 kg |
| Optimale hydrauliekolie-opbrengst | 25-50 lpm (6,6-13,2 gpm) 25-50 lpm (6,6-13,2 gpm) |
| Totale breedte | 10.9 in 277 mm |
| Totale lengte | 18.7 in 476 mm |
| Totale hoogte | 46.5 in 1182 mm |
| Hoogte - zonder gereedschap | 32.4 in 822 mm |
| Geluidsniveau | 128 dB 128 dB |
| Formaat montagesteun | Vastgepend Vastgepend |
Hamers Zijbevestiging B4
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Bedrijfsgewicht - met gereedschap
- 326.3 lb
- 148 kg
- Energieklasse
- 272.9 ft·lbf
- 370 J
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 3-4 ton
- Minigraafmachines van 3-4 ton
Kenmerken in één oogopslag
- Gereedschapskist met opbergruimte
- 2 gereedschappen (1 conische beitel en 1 dwarsbeitel)
- Onderhoudsset
Productspecificaties voor Zijbevestiging B4
Vergelijk Zijbevestiging B4 met vaak vergeleken producten.
Hamers
Zijbevestiging B4
Geselecteerd
- Bedrijfsgewicht - met gereedschap
- 326.3 lb
- 148 kg
- Energieklasse
- 272.9 ft·lbf
- 370 J
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 3-4 ton
- Minigraafmachines van 3-4 ton
Hamers
B4s
- Bedrijfsgewicht - met gereedschap
- 357.1 lb
- 162 kg
- Energieklasse
- 272.9 ft·lbf
- 370 J
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 3-6 ton, 216-299 schrankladers/compacte rupsladers
- Minigraafmachines van 3-6 ton, 216-299 schrankladers/compacte rupsladers
Hamers
B6
- Bedrijfsgewicht - met gereedschap
- 571 lb
- 259 kg
- Energieklasse
- 501.5 ft·lbf
- 680 J
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 3-6 ton, 216-299 schrankladers/compacte rupsladers
- Minigraafmachines van 3-6 ton, 216-299 schrankladers/compacte rupsladers
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
360°-weergave
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts