Nominaal vermogen
| Vermogensbereik | 1053 - 1211 1053 - 1211 |
Belangrijke specificaties
De Cat® C32B motor is een krachtige en veelzijdige oplossing voor commerciële en hoogwaardige toepassingen, met een nominaal vermogen van 1053 bkW of 1211 bkW. Hij voldoet aan strenge emissienormen, zoals IMO II, IMO II/III en US EPA Tier 4. De Cat C32B motor is zo ontworpen dat hij meer vermogen levert zonder dat hij veel groter of zwaarder is. Deze combinatie van hoog vermogen en strikte naleving van emissienormen maakt de Cat C32B motor tot een uitstekende keuze.
Het verbeterde motorontwerp verhoogt de cilinderdruk en het vermogen, waardoor deze motor bij uitstek geschikt is voor
uw meest veeleisende commerciële maritieme toepassingen.
Het innovatieve ontwerp van de luchtloze nabehandeling vereenvoudigt de installatie in het vaartuig en vermindert het onderhoud van de luchtcompressor, wat uw totale eigendomskosten kan verlagen.
Het geoptimaliseerde ontwerp van de kerncomponenten zorgt voor een robuustere, krachtigere motor in vergelijking met eerdere modellen.
| Vermogensbereik | 1053 - 1211 1053 - 1211 |
| Frequentie | 50 / 60 50 / 60 |
| Emissies | IMO II, IMO III, IMO II/III, US EPA Tier 4 IMO II, IMO III, IMO II/III, US EPA Tier 4 |
| Cilinderinhoud | 1959 in³ 32.1 L |
| Nominaal motortoerental | 1500 / 1800 1500 / 1800 |
| Configuratie | V12 viertaktdieselmotor V12 viertaktdieselmotor |
| Regulateur | Elektronisch (ADEM VI) Elektronisch (ADEM VI) |
| Aanzuiging | Dubbele turbocharger - nakoeler Dubbele turbocharger - nakoeler |
| Vliegwielhuis | SAE No. 0 SAE No. 0 |
| Draairichting gezien vanuit vliegwieluiteinde | Linksom Linksom |
| Boring | 5.7 in 145 mm |
| Slag | 6.38 in 162 mm |
| Olieverversingsinterval | 750 uur 750 uur |
| Koeling | Warmtewisselaar of kielgekoeld Warmtewisselaar of kielgekoeld |
| Breedte - Motor | 61 in 1550 mm |