| Długość całkowita | 66.9 in 1700 mm |
| Długość | 60 in 1524 mm |
| Szerokość | 5.9 in 150 mm |
| Wysokość | 34.1 in 865 mm |
| Grubość zębów | 3 in 75 mm |
| Udźwig | 6613.9 lb 3000 kg |
| Masa | 375.4 lb 170.3 kg |
| Konfiguracja zębów | Z obrotem / Bez obrotu Z obrotem / Bez obrotu |
Zęby wideł budowlanych 1524 mm (60 in)
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Długość całkowita
- 66.9 in
- 1700 mm
- Długość
- 60 in
- 1524 mm
- Szerokość
- 5.9 in
- 150 mm
Dane techniczne produktu 1524 mm (60 in)
Zobacz, jak 1524 mm (60 in) wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Akcesoria do wideł
1524 mm (60 in)
Wybrano
- Długość całkowita
- 66.9 in
- 1700 mm
- Długość
- 60 in
- 1524 mm
- Szerokość
- 5.9 in
- 150 mm
Akcesoria do wideł
1829 mm (72 in)
- Długość całkowita
- 78.9 in
- 2005 mm
- Długość
- 72 in
- 1829 mm
- Szerokość
- 5.9 in
- 150 mm
Akcesoria do wideł
1829 mm (72 in) — po lewej
- Długość całkowita
- 78.5 in
- 1994 mm
- Długość
- 72 in
- 1829 mm
- Szerokość
- 5.9 in
- 150 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony