| Szerokość lemiesza | 104.2 in 2646 mm |
| Szerokość — pełne odchylenie | 90.7 in 2304 mm |
| Maksymalny kąt ustawienia lemiesza — w prawo lub w lewo od położenia środkowego | 30 stopni 30 stopni |
| Zakres kąta przechyłu | +/- 10 stopni +/- 10 stopni |
| Wysokość lemiesza | 28.2 in 716 mm |
| Wysokość całkowita | 34.6 in 878 mm |
| Długość | 40.5 in 1028 mm |
| Masa | 1205.9 lb 547 kg |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Wymagany układ hydrauliczny | Standardowe natężenie przepływu z 14-stykowym zasilaniem elektrycznym Standardowe natężenie przepływu z 14-stykowym zasilaniem elektrycznym |
| Optymalne natężenie przepływu oleju hydraulicznego | 42–86 l/min (11–23 gal/min) 42–86 l/min (11–23 gal/min) |
| Optymalne ciśnienie oleju hydraulicznego | 145–235bar (2100–3400psi) 145–235bar (2100–3400psi) |
| Typ adaptera | Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym |
Lemiesze spycharki 2646 mm (104 cale), technologia Smart
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość lemiesza
- 104.2 in
- 2646 mm
- Szerokość — pełne odchylenie
- 90.7 in
- 2304 mm
- Maksymalny kąt ustawienia lemiesza — w prawo lub w lewo od położenia środkowego
- 30 stopni
- 30 stopni
Podsumowanie
Zaprojektowany do zgrubnego oraz dokładnego profilowania ziemi i żwiru oraz spychania lekkich materiałów.
Najważniejsze cechy w skrócie
- Górny lewy wskaźnik: nachylenie wzdłużne maszyny
- Górny prawy wskaźnik: nachylenie poprzeczne maszyny
- Dolny lewy wskaźnik: nachylenie lemiesza
Wyróżnione na zielono:
Gdy wskaźniki są wyróżnione na zielono, odpowiednie funkcje asysty są włączone. Jeżeli wskaźniki są szare lub nie są wybrane, funkcje asysty są wyłączone.
- Włączone obie kontrolki: tryb sterowania maszyną.
- Włączona tylko niebieska (lewa) kontrolka: tryb sterowania osprzętem.
- Włączona tylko zielona (prawa) kontrolka: tryb sterowania osprzętem z aktywną funkcją asysty.
Dwie kontrolki na osprzęcie roboczym są widoczne dla operatora i sygnalizują tryb sterowania maszyną/osprzętem.
- ZAPROGRAMUJ NACHYLENIE
- POWRÓT DO ZAPISANEGO NACHYLENIA
- ODBICIE LUSTRZANE
- ZEROWANIE
Funkcja asysty w inteligentnych lemieszach spycharek pozwala na łatwiejsze uzyskanie gładkiego profilu przy mniejszej liczbie przejazdów, ograniczając powstawanie nierówności poprzecznych, które często występują przy wykonywaniu prac osprzętem do ładowarek o sterowaniu burtowym (SSL) lub kompaktowych ładowarek gąsienicowych (CTL). Podczas gdy operator zachowuje kontrolę, lemiesz i maszyna współpracują, aby utrzymywać płaską powierzchnię, wykorzystując informacje zwrotne wyświetlane na ekranie w celu dodawania lub usuwania materiału zgodnie z pożądanym spadkiem głównym.
Funkcja asysty pozwala też na korzystanie z pamięci nachylenia lemiesza:Dane techniczne produktu 2646 mm (104 cale), technologia Smart
Zobacz, jak 2646 mm (104 cale), technologia Smart wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
- Szerokość lemiesza
- 104.2 in
- 2646 mm
- Szerokość — pełne odchylenie
- 90.7 in
- 2304 mm
- Maksymalny kąt ustawienia lemiesza — w prawo lub w lewo od położenia środkowego
- 30 stopni
- 30 stopni
- Szerokość lemiesza
- 92 in
- 2337 mm
- Szerokość — pełne odchylenie
- 80.7 in
- 2049 mm
- Maksymalny kąt ustawienia lemiesza — w prawo lub w lewo od położenia środkowego
- 30 stopni
- 30 stopni
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony