| Szerokość | 86 in 2198 mm |
| Masa | 1347 lb 611 kg |
| Wysokość — z zamkniętym chwytakiem | 32.8 in 833 mm |
| Długość | 35.7 in 906 mm |
| Grubość krawędzi podstawy | 0.7 in 19 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Ciśnienie robocze | 3335.9 psi 23000 kPa |
| Rozwarcie szczęki | 39.1 in 992 mm |
Łyżki z chwytakiem do zastosowań przemysłowych 2198 mm (86 in), przykręcana krawędź tnąca
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 86 in
- 2198 mm
- Masa
- 1347 lb
- 611 kg
- Wysokość — z zamkniętym chwytakiem
- 32.8 in
- 833 mm
Podsumowanie
Zaprojektowane do transportowania szerokiej gamy materiałów w różnych warunkach roboczych.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 2198 mm (86 in), przykręcana krawędź tnąca
Zobacz, jak 2198 mm (86 in), przykręcana krawędź tnąca wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki – do ładowarek o sterowaniu burtowym
2198 mm (86 in), przykręcana krawędź tnąca
Wybrano
- Szerokość
- 86 in
- 2198 mm
- Masa
- 1347 lb
- 611 kg
- Wysokość — z zamkniętym chwytakiem
- 32.8 in
- 833 mm
Łyżki – do ładowarek o sterowaniu burtowym
1576mm (62cale), przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 62 in
- 1576 mm
- Masa
- 1062.6 lb
- 482 kg
- Wysokość — z zamkniętym chwytakiem
- 20.7 in
- 525 mm
Łyżki – do ładowarek o sterowaniu burtowym
2350 mm (92 in), przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 92 in
- 2350 mm
- Masa
- 1391.1 lb
- 631 kg
- Wysokość — z zamkniętym chwytakiem
- 32.8 in
- 833 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert dla 2198 mm (86 in), przykręcana krawędź tnąca
Zobacz więcej ofert