| Total längd | 78.5 tum 1994 mm |
| Längd | 72 tum 1829 mm |
| Bredd | 5.9 tum 150 mm |
| Höjd | 29.7 tum 754 mm |
| Gaffeltjocklek | 2.6 tum 65 mm |
| Lastkapacitet | 6448.5 lb 2925 kg |
| Vikt | 377 lb 171 kg |
| Spetskonfiguration | Höger sida Höger sida |
Anläggningsgaffelspetsar 1 829 mm (72 tum) - Höger
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Total längd
- 78.5 tum
- 1994 mm
- Längd
- 72 tum
- 1829 mm
- Bredd
- 5.9 tum
- 150 mm
Produktspecifikation för 1 829 mm (72 tum) - Höger
Jämför 1 829 mm (72 tum) - Höger med produkter som ofta jämförs.
Gaffeltillbehör
1 829 mm (72 tum) - Höger
Vald
- Total längd
- 78.5 tum
- 1994 mm
- Längd
- 72 tum
- 1829 mm
- Bredd
- 5.9 tum
- 150 mm
Gaffeltillbehör
1 829 mm (72 tum) - Vänster
- Total längd
- 78.5 tum
- 1994 mm
- Längd
- 72 tum
- 1829 mm
- Bredd
- 5.9 tum
- 150 mm
Gaffeltillbehör
1829 mm (72 tum)
- Total längd
- 78.9 tum
- 2005 mm
- Längd
- 72 tum
- 1829 mm
- Bredd
- 5.9 tum
- 150 mm
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger