| Bredd | 47.2 tum 1200 mm |
| Kapacitet | 12.7 ft³ 360 l |
| Vikt | 1036.2 lb 470 kg |
| Bottenkantens tjocklek | 1 tum 25 mm |
| Skärkantens tjocklek | 1 tum 25 mm |
| Tandspetsradie | 43.3 tum 1099 mm |
| Hydraulik | Extra Extra |
| Typ av gränssnitt | Direktinfästning (pinnmontering) Direktinfästning (pinnmontering) |
Lutningsbara dikesrensningsskopor 1200 mm (47 tum)
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 47.2 tum
- 1200 mm
- Kapacitet
- 12.7 ft³
- 360 l
- Vikt
- 1036.2 lb
- 470 kg
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 1200 mm (47 tum)
Jämför 1200 mm (47 tum) med produkter som ofta jämförs.
Skopor – Bakre grävaggregat
1200 mm (47 tum)
Vald
- Bredd
- 47.2 tum
- 1200 mm
- Kapacitet
- 12.7 ft³
- 360 l
- Vikt
- 1036.2 lb
- 470 kg
Skopor – Bakre grävaggregat
1 500 mm (59 tum)
- Bredd
- 59.1 tum
- 1500 mm
- Kapacitet
- 16.2 ft³
- 460 l
- Vikt
- 1190.5 lb
- 540 kg
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger