| Bredd | 59.1 tum 1500 mm |
| Kapacitet | 16.2 ft³ 460 l |
| Vikt | 1190.5 lb 540 kg |
| Bottenkantens tjocklek | 1 tum 25 mm |
| Skärkantens tjocklek | 1 tum 25 mm |
| Tandspetsradie | 43.3 tum 1099 mm |
| Hydraulik | Extra Extra |
| Typ av gränssnitt | Direktinfästning (pinnmontering) Direktinfästning (pinnmontering) |
Lutningsbara dikesrensningsskopor 1 500 mm (59 tum)
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 59.1 tum
- 1500 mm
- Kapacitet
- 16.2 ft³
- 460 l
- Vikt
- 1190.5 lb
- 540 kg
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 1 500 mm (59 tum)
Jämför 1 500 mm (59 tum) med produkter som ofta jämförs.
Skopor – Bakre grävaggregat
1 500 mm (59 tum)
Vald
- Bredd
- 59.1 tum
- 1500 mm
- Kapacitet
- 16.2 ft³
- 460 l
- Vikt
- 1190.5 lb
- 540 kg
Skopor – Bakre grävaggregat
1200 mm (47 tum)
- Bredd
- 47.2 tum
- 1200 mm
- Kapacitet
- 12.7 ft³
- 360 l
- Vikt
- 1036.2 lb
- 470 kg
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger