| Bredd | 47.2 tum 1200 mm |
| Kapacitet | 12.7 ft³ 360 l |
| Vikt | 1045 lb 474 kg |
| Bottenkantens tjocklek | 1 tum 25 mm |
| Skärkantens tjocklek | 1 tum 25 mm |
| Tandspetsradie | 42.6 tum 1081 mm |
| Hydraulik | Extra Extra |
| Typ av gränssnitt | Direktinfästning (pinnmontering) Direktinfästning (pinnmontering) |
Lutningsbara dikesrensningsskopor – Minigrävmaskin 1 200 mm (47 tum), 360 l (12,7 ft3), direktinfäst, 50 mm (2 tum)
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 47.2 tum
- 1200 mm
- Kapacitet
- 12.7 ft³
- 360 l
- Vikt
- 1045 lb
- 474 kg
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 1 200 mm (47 tum), 360 l (12,7 ft3), direktinfäst, 50 mm (2 tum)
Jämför 1 200 mm (47 tum), 360 l (12,7 ft3), direktinfäst, 50 mm (2 tum) med produkter som ofta jämförs.
Skopor – grävmaskin
1 200 mm (47 tum), 360 l (12,7 ft3), direktinfäst, 50 mm (2 tum)
Vald
- Bredd
- 47.2 tum
- 1200 mm
- Kapacitet
- 12.7 ft³
- 360 l
- Vikt
- 1045 lb
- 474 kg
Skopor – grävmaskin
1 200 mm (47 tum), 360 l (12,7 ft3), direktinfäst (sprintgrip), 60 mm (2,4 tum)
- Bredd
- 47.2 tum
- 1200 mm
- Kapacitet
- 12.7 ft³
- 360 l
- Vikt
- 1086.9 lb
- 493 kg
Skopor – grävmaskin
1 500 mm (60 tum), 460 l (16,2 ft3), direktinfäst (sprintgrip), 60 mm (2,4 tum)
- Bredd
- 60 tum
- 1500 mm
- Kapacitet
- 16.2 ft³
- 460 l
- Vikt
- 1239 lb
- 562 kg
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger
Se aktuella erbjudanden för 1 200 mm (47 tum), 360 l (12,7 ft3), direktinfäst, 50 mm (2 tum)
Visa fler erbjudanden