| Bredd | 60 tum 1500 mm |
| Kapacitet | 16.2 ft³ 460 l |
| Vikt | 1239 lb 562 kg |
| Bottenkantens tjocklek | 1 tum 25 mm |
| Skärkantens tjocklek | 1 tum 25 mm |
| Tandspetsradie | 43.8 tum 1112 mm |
| Hydraulik | Extra Extra |
| Typ av gränssnitt | Direktinfästning (pinnmontering) Direktinfästning (pinnmontering) |
Lutningsbara dikesrensningsskopor – Minigrävmaskin 1 500 mm (60 tum), 460 l (16,2 ft3), direktinfäst (sprintgrip), 60 mm (2,4 tum)
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 60 tum
- 1500 mm
- Kapacitet
- 16.2 ft³
- 460 l
- Vikt
- 1239 lb
- 562 kg
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 1 500 mm (60 tum), 460 l (16,2 ft3), direktinfäst (sprintgrip), 60 mm (2,4 tum)
Jämför 1 500 mm (60 tum), 460 l (16,2 ft3), direktinfäst (sprintgrip), 60 mm (2,4 tum) med produkter som ofta jämförs.
Skopor – grävmaskin
1 500 mm (60 tum), 460 l (16,2 ft3), direktinfäst (sprintgrip), 60 mm (2,4 tum)
Vald
- Bredd
- 60 tum
- 1500 mm
- Kapacitet
- 16.2 ft³
- 460 l
- Vikt
- 1239 lb
- 562 kg
Skopor – grävmaskin
1 200 mm (47 tum), 360 l (12,7 ft3), direktinfäst, 50 mm (2 tum)
- Bredd
- 47.2 tum
- 1200 mm
- Kapacitet
- 12.7 ft³
- 360 l
- Vikt
- 1045 lb
- 474 kg
Skopor – grävmaskin
1 520 mm (60 tum), 460 l (16,2 ft3), direktinfäst (sprintgrip), 50 mm (2 tum)
- Bredd
- 60 tum
- 1520 mm
- Kapacitet
- 16.2 ft³
- 460 l
- Vikt
- 1201.5 lb
- 545 kg
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger
Se aktuella erbjudanden för 1 500 mm (60 tum), 460 l (16,2 ft3), direktinfäst (sprintgrip), 60 mm (2,4 tum)
Visa fler erbjudanden