| Genişlik | 59.1 inç 1500 mm |
| Kapasite | 16.2 ft³ 460 l |
| Ağırlık | 1190.5 lb 540 kg |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Uç Yarıçapı | 43.3 inç 1099 mm |
| Gerekli Hidrolik | 1. Yardımcı 1. Yardımcı |
| Arayüz Tipi | Pimli (Pim Tutucu) Pimli (Pim Tutucu) |
Yatırılabilir Kanal Temizleme Kovası 1.500 mm (59inç)
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 59.1 inç
- 1500 mm
- Kapasite
- 16.2 ft³
- 460 l
- Ağırlık
- 1190.5 lb
- 540 kg
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 1.500 mm (59inç)
1.500 mm (59inç) ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Bekolu Arka
1.500 mm (59inç)
Seçildi
- Genişlik
- 59.1 inç
- 1500 mm
- Kapasite
- 16.2 ft³
- 460 l
- Ağırlık
- 1190.5 lb
- 540 kg
Kovalar - Bekolu Arka
1.200 mm (47 inç)
- Genişlik
- 47.2 inç
- 1200 mm
- Kapasite
- 12.7 ft³
- 360 l
- Ağırlık
- 1036.2 lb
- 470 kg
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm