| Genişlik | 47.2 inç 1200 mm |
| Kapasite | 12.7 ft³ 360 l |
| Ağırlık | 1086.9 lb 493 kg |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Uç Yarıçapı | 43.8 inç 1112 mm |
| Gerekli Hidrolik | 1. Yardımcı 1. Yardımcı |
| Arayüz Tipi | Pimli (Pim Tutucu) Pimli (Pim Tutucu) |
Yatırılabilen Kanal Temizleme Kovaları - Mini Ekskavatör 1.200 mm (47 inç), 360 l (12,7 ft3), Pimli (Pimli Kavrayıcı), 60 mm (2,4 inç)
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 47.2 inç
- 1200 mm
- Kapasite
- 12.7 ft³
- 360 l
- Ağırlık
- 1086.9 lb
- 493 kg
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 1.200 mm (47 inç), 360 l (12,7 ft3), Pimli (Pimli Kavrayıcı), 60 mm (2,4 inç)
1.200 mm (47 inç), 360 l (12,7 ft3), Pimli (Pimli Kavrayıcı), 60 mm (2,4 inç) ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Ekskavatör
1.200 mm (47 inç), 360 l (12,7 ft3), Pimli (Pimli Kavrayıcı), 60 mm (2,4 inç)
Seçildi
- Genişlik
- 47.2 inç
- 1200 mm
- Kapasite
- 12.7 ft³
- 360 l
- Ağırlık
- 1086.9 lb
- 493 kg
Kovalar - Ekskavatör
1.200 mm (47 inç)
- Genişlik
- 47.2 inç
- 1200 mm
- Kapasite
- 5.6 ft³
- 158.6 l
- Ağırlık
- 357.8 lb
- 162.3 kg
Kovalar - Ekskavatör
1.200 mm (47 inç), 360 l (12,7 ft3), Pimli, 50 mm (2 inç)
- Genişlik
- 47.2 inç
- 1200 mm
- Kapasite
- 12.7 ft³
- 360 l
- Ağırlık
- 1045 lb
- 474 kg
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm