| Genişlik | 92 inç 2350 mm |
| Ağırlık | 1391.1 lb 631 kg |
| Yükseklik - Polip Kıskaçlar Kapalı | 32.8 inç 833 mm |
| Uzunluk | 35.7 inç 906 mm |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.6 inç 16 mm |
| Çalışma Basıncı | 3335.9 psi 23000 kPa |
| Çene Açıklığı | 39.1 inç 992 mm |
Endüstriyel Polip Kıskaçlı Kovalar 2.350 mm (92 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 92 inç
- 2350 mm
- Ağırlık
- 1391.1 lb
- 631 kg
- Yükseklik - Polip Kıskaçlar Kapalı
- 32.8 inç
- 833 mm
Görüntüleme
Çeşitli çalıştırma koşullarında geniş bir malzeme dizisini idare etmek için tasarlanmıştır.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 2.350 mm (92 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
2.350 mm (92 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Mikro Yükleyici
2.350 mm (92 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Seçildi
- Genişlik
- 92 inç
- 2350 mm
- Ağırlık
- 1391.1 lb
- 631 kg
- Yükseklik - Polip Kıskaçlar Kapalı
- 32.8 inç
- 833 mm
Kovalar - Mikro Yükleyici
2.198 mm (86 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 86 inç
- 2198 mm
- Ağırlık
- 1347 lb
- 611 kg
- Yükseklik - Polip Kıskaçlar Kapalı
- 32.8 inç
- 833 mm
Kovalar - Mikro Yükleyici
1.730 mm (68 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 68.1 inç
- 1730 mm
- Ağırlık
- 1111.1 lb
- 504 kg
- Yükseklik - Polip Kıskaçlar Kapalı
- 20.7 inç
- 525 mm
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm