| Genişlik | 86 inç 2201 mm |
| Ağırlık | 1302.9 lb 591 kg |
| Toplam Yükseklik | 30.6 inç 776 mm |
| Toplam Uzunluk | 43.9 inç 1115 mm |
| Yan Çeper Kalınlığı | 0.5 inç 12 mm |
| Diş Aralığı | 2.9 inç 73 mm |
| Çatal Dişi Kalınlığı | 0.4 inç 10 mm |
| Diş Sayısı | 27 27 |
| Arayüz Tipi | Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici |
| Gerekli Hidrolik | Elektriksiz Standart Akış Elektriksiz Standart Akış |
| Çene Açıklığı | 38.4 inç 976 mm |
İskelet Polip Kıskaçlı Kovalar 2.201 mm (86 inç), Çatal Dişli Plaka Stili
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 86 inç
- 2201 mm
- Ağırlık
- 1302.9 lb
- 591 kg
- Toplam Yükseklik
- 30.6 inç
- 776 mm
Görüntüleme
Şantiyedeki kayaları, dalları ve diğer istenmeyen döküntüleri elemek için idealdir ve daha büyük parçaları kaldırmak üzere taşıma özelliğine sahiptir.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 2.201 mm (86 inç), Çatal Dişli Plaka Stili
2.201 mm (86 inç), Çatal Dişli Plaka Stili ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Mikro Yükleyici
2.201 mm (86 inç), Çatal Dişli Plaka Stili
Seçildi
- Genişlik
- 86 inç
- 2201 mm
- Ağırlık
- 1302.9 lb
- 591 kg
- Toplam Yükseklik
- 30.6 inç
- 776 mm
Kovalar - Mikro Yükleyici
2.368 mm (92 inç), Çatal Dişli Plaka Stili
- Genişlik
- 92 inç
- 2368 mm
- Ağırlık
- 1360.3 lb
- 617 kg
- Toplam Yükseklik
- 30.6 inç
- 776 mm
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm