| Çalışma Genişliği | 29.5 inç 750 mm |
| Maksimum Kesme Derinliği | 6.7 inç 170 mm |
| Gerekli Hidrolik | XHP / XE XHP / XE |
| Toplam Genişlik | 73.1 inç 1858 mm |
| Toplam Uzunluk | 50 inç 1270 mm |
| Toplam Yükseklik | 37.4 inç 951 mm |
| Ağırlık | 2303.8 lb 1045 kg |
| Optimum Hidrolik Akış | 136-150 l/dk. (36-40 gal/dk.) 136-150 l/dk. (36-40 gal/dk.) |
| Optimum Hidrolik Basıncı | 250-280 bar (3.630-4.000 psi) 250-280 bar (3.630-4.000 psi) |
| Tambur Devri | 133 dev/dk. 133 dev/dk. |
| Yatırma Açısı Aralığı | 6.5° Sol/Sağ 6.5° Sol/Sağ |
| Yana Kaydırma Hareketi | 25.6 inç 650 mm |
| Konik Uçlar | 60 60 |
| Standart Uç Tipi | Genel Amaçlı Genel Amaçlı |
Asfalt Kazıma Makineleri PC408
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Çalışma Genişliği
- 29.5 inç
- 750 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 6.7 inç
- 170 mm
- Gerekli Hidrolik
- XHP / XE
- XHP / XE
Görüntüleme
Yüksek hızlı tambur ve konik uçlar, yeniden yüzey kaplama yapmadan önce asfalt ve betonu hızlı bir şekilde kaldırır.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: PC408
PC408 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Asfalt Kazıma Makineleri
PC408
Seçildi
- Çalışma Genişliği
- 29.5 inç
- 750 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 6.7 inç
- 170 mm
- Gerekli Hidrolik
- XHP / XE
- XHP / XE
Asfalt Kazıma Makineleri
PC406 With Water
- Çalışma Genişliği
- 23.6 inç
- 600 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 6.7 inç
- 170 mm
- Gerekli Hidrolik
- XHP / XE
- XHP / XE
Asfalt Kazıma Makineleri
PC412
- Çalışma Genişliği
- 47.2 inç
- 1200 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 5.1 inç
- 130 mm
- Gerekli Hidrolik
- XHP / XE
- XHP / XE
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
360 Görüntü
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm