| Werkbreedte | 39.4 in 1000 mm |
| Vereiste hydrauliek | Standaardopbrengst Standaardopbrengst |
| Totale breedte | 46.6 in 1184 mm |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 50-80 L/min (13-21 gpm) 50-80 L/min (13-21 gpm) |
| Maximale snijdiameter | 50-75 mm (2-3") 50-75 mm (2-3") |
| Zwenktanden per trommel | 16 16 |
| Lengte | 33.1 in 842 mm |
| Totale hoogte | 29.2 in 741 mm |
| Gewicht | 831.1 lb 377 kg |
| Aandrijfmethode | V-riemaandrijving V-riemaandrijving |
| Motor | Axiale zuiger Axiale zuiger |
| Optimale hydraulische druk | 150-250 bar (2175-3626 psi) 150-250 bar (2175-3626 psi) |
| Trommeltoerental | 2540-2620 RPM 2540-2620 RPM |
Klepelmaaiers HMF110
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Werkbreedte
- 39.4 in
- 1000 mm
- Vereiste hydrauliek
- Standaardopbrengst
- Standaardopbrengst
- Totale breedte
- 46.6 in
- 1184 mm
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor HMF110
Vergelijk HMF110 met vaak vergeleken producten.
Klepelmaaiers
HMF110
Geselecteerd
- Werkbreedte
- 39.4 in
- 1000 mm
- Vereiste hydrauliek
- Standaardopbrengst
- Standaardopbrengst
- Totale breedte
- 46.6 in
- 1184 mm
Klepelmaaiers
HMF210
- Werkbreedte
- 39.4 in
- 1000 mm
- Vereiste hydrauliek
- Standaardopbrengst
- Standaardopbrengst
- Totale breedte
- 46.6 in
- 1184 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
360°-weergave
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Cat® HMF210 klepelmaaier aan het werk