Overzicht
Gasmotor G3516 TA
Belangrijke specificaties
Weergave 1-6 van 9
| Maximaal nominaal vermogen | 1380 bhp 1029 bkW |
| Nominaal toerental | 1400 tpm 1400 tpm |
| Emissies | Met door Caterpillar geleverde AFRC en door de klant geleverde .4% 02 instelpunt Met door Caterpillar geleverde AFRC en door de klant geleverde .4% 02 instelpunt |
| Minimaal nominaal vermogen | 660 bhp 492 bkW |
| Boring | 6.7 in 137 mm |
| Slag | 6 in 152 mm |
| Cilinderinhoud | 69 in³ 4211 L |
| Lengte | 143.8 in 3654 mm |
| Breedte | 77.7 in 1973 mm |
| Hoogte | 89.9 in 2281 mm |
| Droog gewicht | 20352 lb 9232 kg |