| Gewicht | 246.9 lb 112 kg |
| Breedte | 44.3 in 1125 mm |
| Totale lengte | 18.2 in 463 mm |
| Totale hoogte | 19.9 in 505 mm |
| Pendiameter | 1.6 in 40 mm |
| Graafmachineklasse | 3 Ton - 5 Ton 3 Ton - 5 Ton |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
| Koppelingstype | Past op de schrankladerkoppeling Past op de schrankladerkoppeling |
| Vereiste hydrauliek | Geen Geen |
Adapters Graafmachineklasse van 3-5 ton
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Gewicht
- 246.9 lb
- 112 kg
- Breedte
- 44.3 in
- 1125 mm
- Totale lengte
- 18.2 in
- 463 mm
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor Graafmachineklasse van 3-5 ton
Vergelijk Graafmachineklasse van 3-5 ton met vaak vergeleken producten.
Adapters
Graafmachineklasse van 3-5 ton
Geselecteerd
- Gewicht
- 246.9 lb
- 112 kg
- Breedte
- 44.3 in
- 1125 mm
- Totale lengte
- 18.2 in
- 463 mm
Adapters
Graafmachineklasse 5-7 ton
- Gewicht
- 262.3 lb
- 119 kg
- Breedte
- 44.3 in
- 1125 mm
- Totale lengte
- 18.7 in
- 476 mm
Adapters
Graafmachines van 7-9 ton
- Gewicht
- 310.9 lb
- 141 kg
- Breedte
- 44.3 in
- 1125 mm
- Totale lengte
- 19.9 in
- 505 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts