| Breedte | 94.7 in 2406 mm |
| Hoogte | 38.1 in 969 mm |
| Gewicht | 1483.7 lb 673 kg |
| Lengte | 35 in 889 mm |
| Inhoud | 1.35 ft³ 1.03 L |
| Dikte van basisrand | 0.8 in 20 mm |
| Dikte van mes | 0.7 in 19 mm |
| Opening van de kaken | 35.5 in 902 mm |
| Klemhoek | 86 graden 86 graden |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
Multifunctionele laadbakken 1,03 m3 (1,35 yd3) met penbevestiging
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 94.7 in
- 2406 mm
- Hoogte
- 38.1 in
- 969 mm
- Gewicht
- 1483.7 lb
- 673 kg
Overzicht
Uitstekende veelzijdigheid voor herverwerking, klemmen, dozeren, nivelleren en leegstorten.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1,03 m3 (1,35 yd3) met penbevestiging
Vergelijk 1,03 m3 (1,35 yd3) met penbevestiging met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - graaflaadmachine voorzijde
1,03 m3 (1,35 yd3) met penbevestiging
Geselecteerd
- Breedte
- 94.7 in
- 2406 mm
- Hoogte
- 38.1 in
- 969 mm
- Gewicht
- 1483.7 lb
- 673 kg
Laadbakken - graaflaadmachine voorzijde
1,03 m3 (1,35 yd3) met penbevestiging
- Breedte
- 94.7 in
- 2406 mm
- Hoogte
- 38.3 in
- 973 mm
- Gewicht
- 1474.9 lb
- 669 kg
Laadbakken - graaflaadmachine voorzijde
1,03 m3 (1,35 yd3) met penbevestiging
- Breedte
- 94.7 in
- 2406 mm
- Hoogte
- 38.1 in
- 968 mm
- Gewicht
- 1496.9 lb
- 679 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts