| Capaciteit | 1.25 yd³ 0.96 m³ |
| Gewicht | 2223.8 lb 1008.7 kg |
| Storthoek | 60 graden 60 graden |
| Totale breedte | 109.1 in 2770 mm |
| Totale lengte | 45.4 in 1154 mm |
| Totale hoogte | 39.2 in 995 mm |
| Stortzijde | Links Links |
| Snelle verbinding | Aan/uit draaien Aan/uit draaien |
| Type interface | IT-koppeling IT-koppeling |
| Vereiste hydrauliek | Voorste hulpaandrijving Voorste hulpaandrijving |
Zijkiepbakken 0,96 m³ (1.26 yd³), IT-koppeling, aanboutbaar mes
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Capaciteit
- 1.25 yd³
- 0.96 m³
- Gewicht
- 2223.8 lb
- 1008.7 kg
- Storthoek
- 60 graden
- 60 graden
Overzicht
Ontworpen voor laden, transporteren en storten in een groot aantal toepassingen en met allerlei soorten materiaal.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 0,96 m³ (1.26 yd³), IT-koppeling, aanboutbaar mes
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Bekijk actuele aanbiedingen voor 0,96 m³ (1.26 yd³), IT-koppeling, aanboutbaar mes
Meer aanbiedingen bekijken