| Typ | Zgarniacz tylny Zgarniacz tylny |
| Szerokość całkowita | 122.4 in 3109 mm |
| Szerokość robocza | 120 in 3048 mm |
| Masa | 476.2 lb 216 kg |
| Długość | 33.2 in 844 mm |
| Wysokość całkowita | 16 in 406 mm |
| Typ adaptera | Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym |
| Typ ruchomej krawędzi | Stal Stal |
| Wysokość ruchomej krawędzi | 6 in 153 mm |
| Liczba ruchomych krawędzi | 2 2 |
Uchwyty tylne 3,05 m (10 stóp)
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Typ
- Zgarniacz tylny
- Zgarniacz tylny
- Szerokość całkowita
- 122.4 in
- 3109 mm
- Szerokość robocza
- 120 in
- 3048 mm
Podsumowanie
Specjalna konstrukcja umożliwia skuteczne usuwanie śniegu, minimalizuje liczbę przejazdów i ogranicza gromadzenie się soli.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 3,05 m (10 stóp)
Zobacz, jak 3,05 m (10 stóp) wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Akcesoria do odśnieżania
3,05 m (10 stóp)
Wybrano
- Typ
- Zgarniacz tylny
- Zgarniacz tylny
- Szerokość całkowita
- 122.4 in
- 3109 mm
- Szerokość robocza
- 120 in
- 3048 mm
Akcesoria do odśnieżania
2,44 m (8 stóp)
- Typ
- Zgarniacz tylny
- Zgarniacz tylny
- Szerokość całkowita
- 98.5 in
- 2501 mm
- Szerokość robocza
- 96 in
- 2438 mm
Akcesoria do odśnieżania
3,05 m (10 stóp)
- Typ
- Zgarniacz tylny
- Zgarniacz tylny
- Szerokość całkowita
- 122.4 in
- 3109 mm
- Szerokość robocza
- 120 in
- 3048 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony