Översikt
Adaptrar för anslutning till slirstyrningsfästen från Cat®.
Huvudspecifikationer
Visar 1-6 av 7
| Vikt | 262.3 lb 119 kg |
| Bredd | 44.3 tum 1125 mm |
| Total längd | 18.7 tum 476 mm |
| Total höjd | 21.9 tum 557 mm |
| Sprintdiameter | 1.8 tum 45 mm |
| Grävmaskinsklass | 5–7 ton 5–7 ton |
| Typ av gränssnitt | Direktinfästning Direktinfästning |
| Fästtyp | Passar slirstyrningsfästen Passar slirstyrningsfästen |
| Hydraulik | Ingen Ingen |
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger