| Totale breedte | 106.3 in 2700 mm |
| Borstelbreedte | 98.4 in 2500 mm |
| Diameter van borstel | 27.6 in 700 mm |
| Vereiste hydrauliek | 3e klep 3e klep |
| Hoogte | 51.2 in 1300 mm |
| Lengte | 72 in 1830 mm |
| Gewicht | 1433 lb 650 kg |
| Optimale hydraulische druk | 150-260 bar (2176-3771 psi) 150-260 bar (2176-3771 psi) |
| Slagvolume van motor | 11.9 in³/rev 195 cm³/rev |
| Borsteltoerental bij maximale opbrengst | 385 RPM 385 RPM |
| Capaciteit van vultrechter | 0.9 yd³ 0.66 m³ |
| Spanning | 12 V 12 V |
| Aandrijfmethode | Directe aandrijving Directe aandrijving |
| Type interface | Vereist haakgroep Vereist haakgroep |
Veegmachines met opvangbak BP25
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Totale breedte
- 106.3 in
- 2700 mm
- Borstelbreedte
- 98.4 in
- 2500 mm
- Diameter van borstel
- 27.6 in
- 700 mm
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor BP25
Vergelijk BP25 met vaak vergeleken producten.
Veegmachines
BP25
Geselecteerd
- Totale breedte
- 106.3 in
- 2700 mm
- Borstelbreedte
- 98.4 in
- 2500 mm
- Diameter van borstel
- 27.6 in
- 700 mm
Veegmachines
BP25, 12 V of 24 V
- Totale breedte
- 106.3 in
- 2700 mm
- Borstelbreedte
- 98.4 in
- 2500 mm
- Diameter van borstel
- 27.6 in
- 700 mm
Veegmachines
BP118C
- Totale breedte
- 90.4 in
- 2295 mm
- Borstelbreedte
- 72 in
- 1829 mm
- Diameter van borstel
- 26 in
- 660 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts