| Totale breedte | 106.3 in 2700 mm |
| Borstelbreedte | 98.4 in 2500 mm |
| Diameter van borstel | 27.6 in 700 mm |
| Vereiste hydrauliek | Standaardopbrengst Standaardopbrengst |
| Hoogte | 51.2 in 1300 mm |
| Lengte | 60.4 in 1535 mm |
| Gewicht | 970 lb 440 kg |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 40-150 L/min (11-40 gpm) 40-150 L/min (11-40 gpm) |
| Optimale hydraulische druk | 150-260 bar (2176-3771 psi) 150-260 bar (2176-3771 psi) |
| Slagvolume van motor | 11.9 in³/rev 195 cm³/rev |
| Borsteltoerental bij maximale opbrengst | 385 TPM 385 TPM |
| Veegbreedte - onder hoek (± 30 graden) | 86.6 in 2200 mm |
| Totale breedte - onder hoek (± 30 graden) | 94.5 in 2400 mm |
| Aandrijfmethode | Directe aandrijving Directe aandrijving |
| Type interface | Vereist haakgroep Vereist haakgroep |
| Spanningstype | 12 V 12 V |
Verstelbare veegmachines BA25 hydraulisch, 12 V
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Totale breedte
- 106.3 in
- 2700 mm
- Borstelbreedte
- 98.4 in
- 2500 mm
- Diameter van borstel
- 27.6 in
- 700 mm
Overzicht
Wordt gebruikt voor het schoonvegen van parkeerplaatsen, industrieterreinen, houtzagerijen, landingsbanen, straten, opritten en rijbanen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor BA25 hydraulisch, 12 V
Vergelijk BA25 hydraulisch, 12 V met vaak vergeleken producten.
Veegmachines
BA25 hydraulisch, 12 V
Geselecteerd
- Totale breedte
- 106.3 in
- 2700 mm
- Borstelbreedte
- 98.4 in
- 2500 mm
- Diameter van borstel
- 27.6 in
- 700 mm
Veegmachines
BA22 hydrauliek, 12 V, polypropyleen/draad
- Totale breedte
- 94.5 in
- 2400 mm
- Borstelbreedte
- 86.6 in
- 2200 mm
- Diameter van borstel
- 27.6 in
- 700 mm
Veegmachines
BA25 Hydraulisch, 24V
- Totale breedte
- 106 in
- 2700 mm
- Borstelbreedte
- 98.4 in
- 2500 mm
- Diameter van borstel
- 27.6 in
- 700 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
360°-weergave
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts