| Totale breedte | 92 in 2336 mm |
| Borstelbreedte | 82.7 in 2100 mm |
| Diameter van borstel | 32.1 in 815 mm |
| Vereiste hydrauliek | Standaard stroom met 14-pens Standaard stroom met 14-pens |
| Hoogte | 35.2 in 893 mm |
| Lengte | 61.4 in 1560 mm |
| Gewicht | 919.3 lb 417 kg |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 42-87 L/min (11-23 gpm) 42-87 L/min (11-23 gpm) |
| Optimale hydraulische druk | 145-241 bar (2,100-3,500 psi) 145-241 bar (2,100-3,500 psi) |
| Slagvolume van motor | 24.1 in³/rev 395 cm³/rev |
| Borsteltoerental bij maximale opbrengst | 200 TPM 200 TPM |
| Veegbreedte - onder hoek (± 30 graden) | 71.7 in 1820 mm |
| Totale breedte - onder hoek (± 30 graden) | 79.5 in 2020 mm |
| Aandrijfmethode | Directe aandrijving Directe aandrijving |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
| Optionele verlenging van motorkap | 55.1 lb 25 kg |
Verstelbare veegmachines BA121 hydraulisch
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Totale breedte
- 92 in
- 2336 mm
- Borstelbreedte
- 82.7 in
- 2100 mm
- Diameter van borstel
- 32.1 in
- 815 mm
Overzicht
Wordt gebruikt voor het schoonvegen van parkeerplaatsen, industrieterreinen, houtzagerijen, landingsbanen, straten, opritten en rijbanen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor BA121 hydraulisch
Vergelijk BA121 hydraulisch met vaak vergeleken producten.
Veegmachines
BA121 hydraulisch
Geselecteerd
- Totale breedte
- 92 in
- 2336 mm
- Borstelbreedte
- 82.7 in
- 2100 mm
- Diameter van borstel
- 32.1 in
- 815 mm
Veegmachines
BA118C handmatig
- Totale breedte
- 104 in
- 2637 mm
- Borstelbreedte
- 83 in
- 2119 mm
- Diameter van borstel
- 32 in
- 815 mm
Veegmachines
BA121 hydraulisch
- Totale breedte
- 92 in
- 2336 mm
- Borstelbreedte
- 82.7 in
- 2100 mm
- Diameter van borstel
- 32.1 in
- 815 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts