Overzicht
Wordt gebruikt voor het schoonvegen van parkeerplaatsen, industrieterreinen, houtzagerijen, landingsbanen, straten, opritten en rijbanen.
Belangrijke specificaties
Wordt gebruikt voor het schoonvegen van parkeerplaatsen, industrieterreinen, houtzagerijen, landingsbanen, straten, opritten en rijbanen.
Weergave 1-6 van 10
| Totale breedte | 80.2 in 2036 mm |
| Borstelbreedte | 70.9 in 1800 mm |
| Diameter van borstel | 32.1 in 815 mm |
| Vereiste hydrauliek | Standaard stroom met 14-pens Standaard stroom met 14-pens |
| Hoogte | 35.2 in 893 mm |
| Lengte | 61.4 in 1560 mm |
| Gewicht | 855.4 lb 388 kg |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 42-87 L/min (11-23 gpm) 42-87 L/min (11-23 gpm) |
| Optimale hydraulische druk | 145-241 bar (2,100-3,500 psi) 145-241 bar (2,100-3,500 psi) |
| Slagvolume van motor | 24.1 in³/rev 395 cm³/rev |
| Borsteltoerental bij maximale opbrengst | 200 tpm 200 tpm |
| Veegbreedte - onder hoek (± 30 graden) | 61.4 in 1560 mm |
| Totale breedte - onder hoek (± 30 graden) | 69.3 in 1760 mm |
| Aandrijfmethode | Directe aandrijving Directe aandrijving |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
| Optionele verlenging van motorkap | 48.5 lb 22 kg |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts