Overzicht
Cat® universele veegmachines vegen en verzamelen lichte rommel op vlakke oppervlakken in voorwaartse of achterwaartse rijrichting.
Belangrijke specificaties
Cat® universele veegmachines vegen en verzamelen lichte rommel op vlakke oppervlakken in voorwaartse of achterwaartse rijrichting.
Weergave 1-6 van 13
| Totale breedte | 71.3 in 1810 mm |
| Borstelbreedte | 59.1 in 1500 mm |
| Diameter van borstel | 26.2 in 665 mm |
| Vereiste hydrauliek | Standaard stroom zonder elektra Standaard stroom zonder elektra |
| Hoogte | 31.2 in 793 mm |
| Lengte | 60.2 in 1530 mm |
| Gewicht | 948 lb 430 kg |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 30-86 L/min (8-23 gal/min) 30-86 L/min (8-23 gal/min) |
| Optimale hydraulische druk | 145-241 bar (2,100-3,500 psi) 145-241 bar (2,100-3,500 psi) |
| Slagvolume van motor | 24.1 in³/rev 395 cm³/rev |
| Borsteltoerental bij maximale opbrengst | 210 tpm 210 tpm |
| Aandrijfmethode | Directe aandrijving Directe aandrijving |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts