Overzicht
Cat® veegmachines met opvangbak verzamelen vuil en rommel vanaf diverse oppervlakken.
Belangrijke specificaties
Weergave 1-6 van 9
| Totale breedte | 106.3 in 2700 mm |
| Borstelbreedte | 98.4 in 2500 mm |
| Diameter van borstel | 27.6 in 700 mm |
| Vereiste hydrauliek | 3e klep 3e klep |
| Hoogte | 51.2 in 1300 mm |
| Lengte | 72 in 1830 mm |
| Gewicht | 1433 lb 650 kg |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 40-150 L/min (11-40 gpm) 40-150 L/min (11-40 gpm) |
| Optimale hydraulische druk | 150-260 bar (2176-3771 psi) 150-260 bar (2176-3771 psi) |
| Slagvolume van motor | 11.9 in³/rev 195 cm³/rev |
| Borsteltoerental bij maximale opbrengst | 385 RPM 385 RPM |
| Capaciteit van vultrechter | 0.9 yd³ 0.66 m³ |
| Spanning | 12 V en 24 V 12 V en 24 V |
| Aandrijfmethode | Directe aandrijving Directe aandrijving |
| Type interface | Vereist haakgroep Vereist haakgroep |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts