| Totale breedte | 75.2 in 1911 mm |
| Snijbreedte | 72 in 1829 mm |
| Maximale snijdiameter | 8 in 203 mm |
| Vereiste hydrauliek | XHP/XE XHP/XE |
| Totale lengte | 85.4 in 2170 mm |
| Totale hoogte | 28.9 in 733 mm |
| Gewicht | 2363.4 lb 1072 kg |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 150-155 L/min (40-41 gpm) 150-155 L/min (40-41 gpm) |
| Optimale hydraulische druk | 200-280 bar (2800-4100 psi) 200-280 bar (2800-4100 psi) |
| Puntsnelheid (afhankelijk van opbrengst) | 4,020-4,140 mpm (13,189-13,583 fpm) 4,020-4,140 mpm (13,189-13,583 fpm) |
| Slagvolume van motor | 11.9 in³/rev 195 cm³/rev |
| Koppel van aandrijfas | 444-829 N·m (327-611 lb/ft) 444-829 N·m (327-611 lb/ft) |
Bosfrezen BRX418 Industrieel
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Totale breedte
- 75.2 in
- 1911 mm
- Snijbreedte
- 72 in
- 1829 mm
- Maximale snijdiameter
- 8 in
- 203 mm
Overzicht
De Cat® industriële bosfrezen zijn het best voor het onderhoud van wegen, het vrijmaken van land en het maaien van struiken.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor BRX418 Industrieel
Vergelijk BRX418 Industrieel met vaak vergeleken producten.
Bosfrezen
BRX418 Industrieel
Geselecteerd
- Totale breedte
- 75.2 in
- 1911 mm
- Snijbreedte
- 72 in
- 1829 mm
- Maximale snijdiameter
- 8 in
- 203 mm
Bosfrezen
BRX318 Industrieel
- Totale breedte
- 75.2 in
- 1911 mm
- Snijbreedte
- 72 in
- 1829 mm
- Maximale snijdiameter
- 8 in
- 203 mm
Bosfrezen
BRX118 Industrieel
- Totale breedte
- 75.2 in
- 1911 mm
- Snijbreedte
- 72 in
- 1829 mm
- Maximale snijdiameter
- 8 in
- 203 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts