| Totale breedte | 68 in 1727 mm |
| Snijbreedte | 66 in 1676 mm |
| Maximale snijdiameter | 3 in 76 mm |
| Vereiste hydrauliek | Standaard stroom zonder elektra Standaard stroom zonder elektra |
| Totale lengte | 79 in 2007 mm |
| Totale hoogte | 21.3 in 542 mm |
| Gewicht | 1018.5 lb 462 kg |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 57-86 l/min (15-23 US-Gall/min.) 57-86 l/min (15-23 US-Gall/min.) |
| Optimale hydraulische druk | 150-230 bar (2176-3340 psi) 150-230 bar (2176-3340 psi) |
| Puntsnelheid (afhankelijk van opbrengst) | 2910-4442 mpm (9547-14572 fpm) 2910-4442 mpm (9547-14572 fpm) |
| Slagvolume van motor | 8.5 in³/rev 140 cm³/rev |
| Koppel van aandrijfas | 217-329 N·m (160-243 lb/ft) 217-329 N·m (160-243 lb/ft) |
Bosfrezen BR117
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Totale breedte
- 68 in
- 1727 mm
- Snijbreedte
- 66 in
- 1676 mm
- Maximale snijdiameter
- 3 in
- 76 mm
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor BR117
Vergelijk BR117 met vaak vergeleken producten.
Bosfrezen
BR117
Geselecteerd
- Totale breedte
- 68 in
- 1727 mm
- Snijbreedte
- 66 in
- 1676 mm
- Maximale snijdiameter
- 3 in
- 76 mm
Bosfrezen
BR115
- Totale breedte
- 62 in
- 1575 mm
- Snijbreedte
- 60 in
- 1524 mm
- Maximale snijdiameter
- 3 in
- 76 mm
Bosfrezen
BR118
- Totale breedte
- 74 in
- 1880 mm
- Snijbreedte
- 72 in
- 1829 mm
- Maximale snijdiameter
- 3 in
- 76 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts