| Totale breedte | 74 in 1880 mm |
| Snijbreedte | 72 in 1829 mm |
| Maximale snijdiameter | 3 in 76 mm |
| Vereiste hydrauliek | Hoge capaciteit Hoge capaciteit |
| Totale lengte | 85 in 2159 mm |
| Totale hoogte | 21.3 in 542 mm |
| Gewicht | 1106.7 lb 502 kg |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 98-130 l/min (26-34 gpm) 98-130 l/min (26-34 gpm) |
| Optimale hydraulische druk | 150-280 bar (2176-4065 psi) 150-280 bar (2176-4065 psi) |
| Puntsnelheid (afhankelijk van opbrengst) | 3998-5198 mpm (13118-17054 fpm) 3998-5198 mpm (13118-17054 fpm) |
| Slagvolume van motor | 12 in³/rev 196 cm³/rev |
| Koppel van aandrijfas | 297-554 N·m (219-409 lb/ft) 297-554 N·m (219-409 lb/ft) |
Bosfrezen BR318
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Totale breedte
- 74 in
- 1880 mm
- Snijbreedte
- 72 in
- 1829 mm
- Maximale snijdiameter
- 3 in
- 76 mm
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor BR318
Vergelijk BR318 met vaak vergeleken producten.
Bosfrezen
BR318
Geselecteerd
- Totale breedte
- 74 in
- 1880 mm
- Snijbreedte
- 72 in
- 1829 mm
- Maximale snijdiameter
- 3 in
- 76 mm
Bosfrezen
BR120
- Totale breedte
- 79.7 in
- 2025 mm
- Snijbreedte
- 78 in
- 1981 mm
- Maximale snijdiameter
- 3 in
- 76 mm
Bosfrezen
BR320
- Totale breedte
- 79.7 in
- 2025 mm
- Snijbreedte
- 78 in
- 1981 mm
- Maximale snijdiameter
- 3 in
- 76 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts