| Koppel van aandrijfas bij maximale druk | 1699.3 lb/ft 2304 Nm |
| Aandrijfmethode | Gerotormotor - directe aandrijving Gerotormotor - directe aandrijving |
| Ontwerp van montagesteun | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
| Vereiste hydrauliek | Standaardopbrengst Standaardopbrengst |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 42-83 L/min (11-22 gpm) 42-83 L/min (11-22 gpm) |
| Optimale hydraulische druk | 145-235 bar (2100-3400 psi) 145-235 bar (2100-3400 psi) |
| Totale breedte - met steun | 45 in 1152 mm |
| Totale lengte - met steun | 23.5 in 598 mm |
| Totale hoogte | 40.2 in 1020 mm |
| Diameter van behuizing | 9.9 in 252 mm |
| Zwenkbereik | 102 graden 102 graden |
| Zwenkbereik (voor/achter) | 120 graden 120 graden |
| Zwenkbereik (links/rechts) | 102 graden 102 graden |
| Gewicht | 423.3 lb 192 kg |
| Slagvolume van motor | 38 in³ 629 cm³ |
| Snelheid van bit bij maximale opbrengst | 127 tpm 127 tpm |
| Maat van zeskantige uitgaande as | 2 in 51 mm |
Grondboren A23, schrankladerkoppeling
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Koppel van aandrijfas bij maximale druk
- 1699.3 lb/ft
- 2304 Nm
- Aandrijfmethode
- Gerotormotor - directe aandrijving
- Gerotormotor - directe aandrijving
- Ontwerp van montagesteun
- Schrankladerkoppeling
- Schrankladerkoppeling
Overzicht
Cat® grondboren worden gebruikt voor het boren van gaten voor fundamenten, hekwerken, verkeersborden, bomen en struiken in toepassingen in de bouw, landbouw en bij aanleg/onderhoud van groenvoorzieningen.
Kenmerken in één oogopslag
- De A23 omvat een hydraulische motor met gerotor. Deze motor levert een variabel toerental en is birichtingsgevoelig voor een optimaal bittoerental en uitgaand koppel voor middelzware toepassingen.
- De A41 omvat een hydraulische motor met gerotor en heeft een planetaire aandrijving met enkele reductie. Deze motor levert een variabel toerental, is birichtingsgevoelig en is bevestigd op een gemonteerde planetaire tandwielkast voor een optimaal bittoerental en uitgaand koppel voor middelzware tot zware toepassingen.
- De A68 omvat een hydraulische tandwielmotor en heeft een planetaire aandrijving met dubbele reductie. Deze motor levert een variabel toerental, is birichtingsgevoelig en is bevestigd aan een planetaire tandwielkast voor een optimaal bittoerental en koppel voor middelzware tot zware boortoepassingen waarbij hoge prestaties vereist zijn.
Productspecificaties voor A23, schrankladerkoppeling
Vergelijk A23, schrankladerkoppeling met vaak vergeleken producten.
Grondboren
A23, schrankladerkoppeling
Geselecteerd
- Koppel van aandrijfas bij maximale druk
- 1699.3 lb/ft
- 2304 Nm
- Aandrijfmethode
- Gerotormotor - directe aandrijving
- Gerotormotor - directe aandrijving
- Ontwerp van montagesteun
- Schrankladerkoppeling
- Schrankladerkoppeling
Grondboren
A11 minigraafmachines van 2 ton
- Koppel van aandrijfas bij maximale druk
- 815 lb/ft
- 1105 Nm
- Aandrijfmethode
- Gerotormotor - directe aandrijving
- Gerotormotor - directe aandrijving
- Ontwerp van montagesteun
- Minigraafmachine van 2 ton, vastgepend
- Minigraafmachine van 2 ton, vastgepend
Grondboren
A23 minigraafmachines van 2 ton
- Koppel van aandrijfas bij maximale druk
- 1699.3 lb/ft
- 2304 Nm
- Aandrijfmethode
- Gerotormotor - directe aandrijving
- Gerotormotor - directe aandrijving
- Ontwerp van montagesteun
- Minigraafmachine van 2 ton, vastgepend
- Minigraafmachine van 2 ton, vastgepend
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
360°-weergave
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Cat® grondboor aan het werk op een compacte wiellader 908M
Cat® grondboor aan het werk op een rupsschranklader 277D