| Koppel van aandrijfas bij maximale druk | 3038.8 lb/ft 4120 Nm |
| Aandrijfmethode | Gerotormotor - enkele planetaire reductie Gerotormotor - enkele planetaire reductie |
| Ontwerp van montagesteun | Minigraafmachine van 5 ton, vastgepend Minigraafmachine van 5 ton, vastgepend |
| Vereiste hydrauliek | Standaardopbrengst Standaardopbrengst |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 42-83 L/min (11-22 gpm) 42-83 L/min (11-22 gpm) |
| Optimale hydraulische druk | 145-235 bar (2100-3400 psi) 145-235 bar (2100-3400 psi) |
| Totale breedte - met steun | 11.4 in 289 mm |
| Totale lengte - met steun | 14.2 in 361 mm |
| Totale hoogte | 34.4 in 875 mm |
| Diameter van behuizing | 11 in 280 mm |
| Zwenkbereik (voor/achter) | 72° 72° |
| Zwenkbereik (links/rechts) | 76 graden 76 graden |
| Gewicht | 207.2 lb 94 kg |
| Slagvolume van motor | 15.26 in³ 250 cm³ |
| Snelheid van bit bij maximale opbrengst | 71 tpm 71 tpm |
| Maat van zeskantige uitgaande as | 2 in 51 mm |
Grondboren A41, Minigraafmachines van 5 ton
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Koppel van aandrijfas bij maximale druk
- 3038.8 lb/ft
- 4120 Nm
- Aandrijfmethode
- Gerotormotor - enkele planetaire reductie
- Gerotormotor - enkele planetaire reductie
- Ontwerp van montagesteun
- Minigraafmachine van 5 ton, vastgepend
- Minigraafmachine van 5 ton, vastgepend
Overzicht
Cat® grondboren worden gebruikt voor het boren van gaten voor fundamenten, hekwerken, verkeersborden, bomen en struiken in toepassingen in de bouw, landbouw en bij aanleg/onderhoud van groenvoorzieningen.
Kenmerken in één oogopslag
- De A23 omvat een hydraulische motor met gerotor. Deze motor levert een variabel toerental en is birichtingsgevoelig voor een optimaal bittoerental en uitgaand koppel voor middelzware toepassingen.
- De A41 omvat een hydraulische motor met gerotor en heeft een planetaire aandrijving met enkele reductie. Deze motor levert een variabel toerental, is birichtingsgevoelig en is bevestigd op een gemonteerde planetaire tandwielkast voor een optimaal bittoerental en uitgaand koppel voor middelzware tot zware toepassingen.
- De A68 omvat een hydraulische tandwielmotor en heeft een planetaire aandrijving met dubbele reductie. Deze motor levert een variabel toerental, is birichtingsgevoelig en is bevestigd aan een planetaire tandwielkast voor een optimaal bittoerental en koppel voor middelzware tot zware boortoepassingen waarbij hoge prestaties vereist zijn.
Productspecificaties voor A41, Minigraafmachines van 5 ton
A41, Minigraafmachines van 5 ton Optionele uitrusting
OVERIGE UITRUSTINGSSTUKKEN
- Geen bumper
Vergelijk A41, Minigraafmachines van 5 ton met vaak vergeleken producten.
Grondboren
A41, Minigraafmachines van 5 ton
Geselecteerd
- Koppel van aandrijfas bij maximale druk
- 3038.8 lb/ft
- 4120 Nm
- Aandrijfmethode
- Gerotormotor - enkele planetaire reductie
- Gerotormotor - enkele planetaire reductie
- Ontwerp van montagesteun
- Minigraafmachine van 5 ton, vastgepend
- Minigraafmachine van 5 ton, vastgepend
Grondboren
A41 minigraafmachines van 3 ton
- Koppel van aandrijfas bij maximale druk
- 3038.8 lb/ft
- 4120 Nm
- Aandrijfmethode
- Gerotormotor - enkele planetaire reductie
- Gerotormotor - enkele planetaire reductie
- Ontwerp van montagesteun
- Minigraafmachine van 3 ton, vastgepend
- Minigraafmachine van 3 ton, vastgepend
Grondboren
A68, schrankladerkoppeling
- Koppel van aandrijfas bij maximale druk
- 5034.6 lb/ft
- 6826 Nm
- Aandrijfmethode
- Gerotormotor - dubbele planetaire aandrijving
- Gerotormotor - dubbele planetaire aandrijving
- Ontwerp van montagesteun
- Schrankladerkoppeling
- Schrankladerkoppeling
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
360°-weergave
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Cat® grondboor aan het werk op een compacte wiellader 908M
Cat® grondboor aan het werk op een rupsschranklader 277D