| Bredd | 95.8 tum 2434 mm |
| Höjd | 39.2 tum 996 mm |
| Vikt | 1787.9 lb 811 kg |
| Längd | 39.5 tum 1003 mm |
| Kapacitet | 1.7 yd³ 1.3 l |
| Bottenkantens tjocklek | 0.8 tum 20 mm |
| Skärkantens tjocklek | 0.7 tum 19 mm |
| Käftöppning | 42.7 tum 1085 mm |
| Gripvinkel | 83 grader 83 grader |
| Typ av gränssnitt | IT-koppling IT-koppling |
Universalskopor 1,3 m3 (1,7 yd3), IT-fäste
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 95.8 tum
- 2434 mm
- Höjd
- 39.2 tum
- 996 mm
- Vikt
- 1787.9 lb
- 811 kg
Översikt
Mycket mångsidiga vid hantering, fasthållning, schaktning, hyvling, nivellering och tömning.
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 1,3 m3 (1,7 yd3), IT-fäste
Jämför 1,3 m3 (1,7 yd3), IT-fäste med produkter som ofta jämförs.
Skopor – främre grävaggregat
1,3 m3 (1,7 yd3), IT-fäste
Vald
- Bredd
- 95.8 tum
- 2434 mm
- Höjd
- 39.2 tum
- 996 mm
- Vikt
- 1787.9 lb
- 811 kg
Skopor – främre grävaggregat
1,3 m3 (1,7 yd3), direktinfästning
- Bredd
- 95.8 tum
- 2434 mm
- Höjd
- 42.4 tum
- 1078 mm
- Vikt
- 1801.2 lb
- 817 kg
Skopor – främre grävaggregat
1,03 m3 (1,35 yd3), IT-fäste
- Bredd
- 94.7 tum
- 2406 mm
- Höjd
- 38.3 tum
- 973 mm
- Vikt
- 1494.7 lb
- 678 kg
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger