| Kapacitet | 1.25 yd³ 0.96 m³ |
| Vikt | 2223.8 lb 1008.7 kg |
| Tömningsvinkel | 60 grader 60 grader |
| Total bredd | 109.1 tum 2770 mm |
| Total längd | 45.4 tum 1154 mm |
| Total höjd | 39.2 tum 995 mm |
| Sidotömning | Vänster Vänster |
| Snabbkopplingstyp | Vrid av/på Vrid av/på |
| Typ av gränssnitt | IT-koppling IT-koppling |
| Hydraulik | Extra framtill Extra framtill |
Sidtömningsskopor 0,96 m3 (1,26 yd3), IT-fäste, bultmonterat skärstål
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Kapacitet
- 1.25 yd³
- 0.96 m³
- Vikt
- 2223.8 lb
- 1008.7 kg
- Tömningsvinkel
- 60 grader
- 60 grader
Översikt
Konstruerade för lastning, transport, nivellering, återfyllning och tömning av en mängd olika material i allehanda tillämpningar.
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 0,96 m3 (1,26 yd3), IT-fäste, bultmonterat skärstål
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger
Se aktuella erbjudanden för 0,96 m3 (1,26 yd3), IT-fäste, bultmonterat skärstål
Visa fler erbjudanden