| Bredd | 94.7 tum 2406 mm |
| Höjd | 38.3 tum 973 mm |
| Vikt | 1474.9 lb 669 kg |
| Längd | 34.4 tum 875 mm |
| Kapacitet | 1.35 ft³ 1.03 l |
| Bottenkantens tjocklek | 0.8 tum 20 mm |
| Skärkantens tjocklek | 0.7 tum 19 mm |
| Käftöppning | 35.5 tum 902 mm |
| Gripvinkel | 86grader 86grader |
| Typ av gränssnitt | Direktinfästning Direktinfästning |
Universalskopor 1,03 m3 (1,35 yd3), direktinfästning
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 94.7 tum
- 2406 mm
- Höjd
- 38.3 tum
- 973 mm
- Vikt
- 1474.9 lb
- 669 kg
Översikt
Mycket mångsidiga vid hantering, fasthållning, schaktning, hyvling, nivellering och tömning.
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 1,03 m3 (1,35 yd3), direktinfästning
Jämför 1,03 m3 (1,35 yd3), direktinfästning med produkter som ofta jämförs.
Skopor – främre grävaggregat
1,03 m3 (1,35 yd3), direktinfästning
Vald
- Bredd
- 94.7 tum
- 2406 mm
- Höjd
- 38.3 tum
- 973 mm
- Vikt
- 1474.9 lb
- 669 kg
Skopor – främre grävaggregat
1,03 m3 (1,35 yd3), direktinfästning
- Bredd
- 94.7 tum
- 2406 mm
- Höjd
- 38.1 tum
- 969 mm
- Vikt
- 1483.7 lb
- 673 kg
Skopor – främre grävaggregat
1,03 m3 (1,35 yd3), direktinfästning
- Bredd
- 94.7 tum
- 2406 mm
- Höjd
- 38.1 tum
- 968 mm
- Vikt
- 1496.9 lb
- 679 kg
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger