| Kapasite | 1.25 yd³ 0.96 m³ |
| Ağırlık | 2223.8 lb 1008.7 kg |
| Boşaltma Açısı | 60 derece 60 derece |
| Toplam Genişlik | 109.1 inç 2770 mm |
| Toplam Uzunluk | 45.4 inç 1154 mm |
| Toplam Yükseklik | 39.2 inç 995 mm |
| Boşaltma Tarafı | Sol Sol |
| Hızlı Bağlantı Tipi | Çevirmeli Çevirmeli |
| Arayüz Tipi | IT Ataşman Değiştirici IT Ataşman Değiştirici |
| Gerekli Hidrolik | Ön Yardımcı Ön Yardımcı |
Yandan Boşaltmalı Kovalar 0,96 m3 (1,26 yd3), IT Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kapasite
- 1.25 yd³
- 0.96 m³
- Ağırlık
- 2223.8 lb
- 1008.7 kg
- Boşaltma Açısı
- 60 derece
- 60 derece
Görüntüleme
Çok çeşitli uygulama ve malzemelerde yükleme, taşıma, tesviye, doldurma ve boşaltma işlemleri için tasarlanmıştır.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 0,96 m3 (1,26 yd3), IT Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm