| Genişlik | 95.8 inç 2434 mm |
| Yükseklik | 42.4 inç 1078 mm |
| Ağırlık | 1801.2 lb 817 kg |
| Uzunluk | 39.2 inç 996 mm |
| Kapasite | 1.7 yd³ 1.3 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.8 inç 20 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Çene Açıklığı | 42.8 inç 1086 mm |
| Kavrayıcı Açısı | 83 derece 83 derece |
| Arayüz Tipi | Pimli Pimli |
Çok Amaçlı Kovalar 1,3 m3 (1,7 yd3) Pimli
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 95.8 inç
- 2434 mm
- Yükseklik
- 42.4 inç
- 1078 mm
- Ağırlık
- 1801.2 lb
- 817 kg
Görüntüleme
Yeniden taşıma, kelepçeleme, dozajlama, düzeltme, tesviye ve boşaltma işlemleri için mükemmel çok yönlülük.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 1,3 m3 (1,7 yd3) Pimli
1,3 m3 (1,7 yd3) Pimli ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Kazıcı Ön
1,3 m3 (1,7 yd3) Pimli
Seçildi
- Genişlik
- 95.8 inç
- 2434 mm
- Yükseklik
- 42.4 inç
- 1078 mm
- Ağırlık
- 1801.2 lb
- 817 kg
Kovalar - Kazıcı Ön
1,03 m3 (1,35 yd3), IT Ataşman Değiştirici
- Genişlik
- 94.7 inç
- 2406 mm
- Yükseklik
- 38.3 inç
- 973 mm
- Ağırlık
- 1494.7 lb
- 678 kg
Kovalar - Kazıcı Ön
1,3 m3 (1,7 yd3), IT Ataşman Değiştirici
- Genişlik
- 95.8 inç
- 2434 mm
- Yükseklik
- 39.2 inç
- 996 mm
- Ağırlık
- 1787.9 lb
- 811 kg
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm