Podsumowanie
Zespoły napędowe świdrów ziemnych Cat® służą do wymiany/modernizacji zespołów już zamontowanych w uchwytach świdrów ziemnych u klientów.
Najważniejsze dane
Zespoły napędowe świdrów ziemnych Cat® służą do wymiany/modernizacji zespołów już zamontowanych w uchwytach świdrów ziemnych u klientów.
Wyświetlanie 1-6 z 4
| Moment obrotowy wału napędowego przy maksymalnym ciśnieniu | 1699.3 lb/ft 2304 N·m |
| Sposób napędu | Silnik gerotorowy — napęd bezpośredni Silnik gerotorowy — napęd bezpośredni |
| Wymagany układ hydrauliczny | Standardowy przepływ Standardowy przepływ |
| Optymalne natężenie przepływu oleju hydraulicznego | 42–83 l/min (11–22 gal/min) 42–83 l/min (11–22 gal/min) |
| Optymalne ciśnienie oleju hydraulicznego | 145–235bar (2100–3400psi) 145–235bar (2100–3400psi) |
| Szerokość całkowita | 11 in 280 mm |
| Długość całkowita | 11.1 in 282 mm |
| Wysokość całkowita | 29.6 in 751 mm |
| Średnica obudowy | 11 in 280 mm |
| Masa | 199.1 lb 90.3 kg |
| Pojemność silnika hydraulicznego | 38.4 in³ 629 cm³ |
| Prędkość końcówki przy maksymalnym przepływie | 127 obr./min 127 obr./min |
| Rozmiar sześciokątnego wału wyjściowego | 2 in 51 mm |
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony