Podsumowanie
Zespoły napędowe świdrów ziemnych Cat® służą do wymiany/modernizacji zespołów już zamontowanych w uchwytach świdrów ziemnych u klientów.
Najważniejsze dane
Zespoły napędowe świdrów ziemnych Cat® służą do wymiany/modernizacji zespołów już zamontowanych w uchwytach świdrów ziemnych u klientów.
Wyświetlanie 1-6 z 4
| Moment obrotowy wału napędowego przy maksymalnym ciśnieniu | 5034.6 lb/ft 6826 N·m |
| Sposób napędu | Silnik gerotorowy – podwójna planetarna przekładnia redukcyjna Silnik gerotorowy – podwójna planetarna przekładnia redukcyjna |
| Wymagany układ hydrauliczny | XPS o dużym natężeniu przepływu XPS o dużym natężeniu przepływu |
| Optymalne natężenie przepływu oleju hydraulicznego | 95–130 l/min (25–34 gal/min) 95–130 l/min (25–34 gal/min) |
| Optymalne ciśnienie oleju hydraulicznego | 207–290bar (3002–4206psi) 207–290bar (3002–4206psi) |
| Szerokość całkowita | 11 in 280 mm |
| Długość całkowita | 11.1 in 282 mm |
| Wysokość całkowita | 27.9 in 709 mm |
| Średnica obudowy | 11.1 in 282 mm |
| Masa | 216.5 lb 98.2 kg |
| Pojemność silnika hydraulicznego | 2.7 in³ 44 cm³ |
| Prędkość końcówki przy maksymalnym przepływie | 81 obr./min 81 obr./min |
| Rozmiar sześciokątnego wału wyjściowego | 2 in 51 mm |
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony