Podsumowanie
Zespoły napędowe świdrów ziemnych Cat® służą do wymiany/modernizacji zespołów już zamontowanych w uchwytach świdrów ziemnych u klientów.
Najważniejsze dane
Zespoły napędowe świdrów ziemnych Cat® służą do wymiany/modernizacji zespołów już zamontowanych w uchwytach świdrów ziemnych u klientów.
Wyświetlanie 1-6 z 4
| Moment obrotowy wału napędowego przy maksymalnym ciśnieniu | 815 lb/ft 1105 N·m |
| Sposób napędu | Silnik gerotorowy — napęd bezpośredni Silnik gerotorowy — napęd bezpośredni |
| Wymagany układ hydrauliczny | Standardowy przepływ Standardowy przepływ |
| Optymalne natężenie przepływu oleju hydraulicznego | 75-90 l/min (20-24 gal/min) 75-90 l/min (20-24 gal/min) |
| Optymalne ciśnienie oleju hydraulicznego | 105-150 barów (1523-2176 psi) 105-150 barów (1523-2176 psi) |
| Szerokość całkowita | 11 in 280 mm |
| Długość całkowita | 11.1 in 282 mm |
| Wysokość całkowita | 27.8 in 707 mm |
| Średnica obudowy | 11 in 280 mm |
| Masa | 152.6 lb 69.2 kg |
| Pojemność silnika hydraulicznego | 24 in³ 393 cm³ |
| Prędkość końcówki przy maksymalnym przepływie | 191 obr./min 191 obr./min |
| Rozmiar sześciokątnego wału wyjściowego | 2 in 51 mm |
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony